Kosmetika

Vstup do studia

V našem studiu pracujeme s vysoce kvalitní italskou, veganskou a vegetariánskou dermokosmetikou René D ́essay.

Kosmetická společnost René D ́essay srl byla založena v roce 1989 v italské Bologni skupinou vybraných profesionálů se znalostmi v oblasti biologie, chemie, fyziky a farmakologie.

Společnost má vlastní laboratoře, kde vyrábí kosmetické přípravky a kosmetické přístroje a velice přísně dodržuje přípravu vývoje jednotlivých produktů. K výrobě používá primární surovinové zdroje té nejvyšší kvality. Použité aktivní látky a jednotlivé suroviny včetně minerálních složek jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Přípravky neobsahují parfemace, které by mohly způsobit alergie, jsou bez chemické konzervace, bez vosků, neobsahují výtažky z geneticky modifikovaných organismů, neobsahují ropné deriváty ani syntetická barviva a jsou mikrobiologicky kontrolované. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Společnost René D ́essay srl vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU.

Dermokosmetické přípravky René D ́essay respektují přirozené vlastnosti kůže, její pH, kvalitu hydrolipidového kožního filmu i mikrobiální kulturu na jejím povrchu. Dermokosmetické přípravky tedy nenarušují přirozené potřeby pleti. Používané aktivní látky jsou převážně rostlinného původu a ve vynikající kvalitě.

Kosmeceutické přípravky René D ́essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Společnost René D ́essay s.r.l. je držitelem řady patentů.

Lucie truhlarova

Ceník služeb

Lash Lifting

Henna

Kontakty

  • Lucie Truhlářová, tel. +420 731 507 103

Pracovní doba 15:00 až 20:00

Studio Ally, Lidická 25, Brno 602 00, IČO: 723 062 71
Odpovědný vedoucí: Jana Šulová

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

© 2009 - 2011