Kosmetika - Jana Šulová

Vstup do studia

V našem studiu pracujeme s vysoce kvalitní italskou, veganskou a vegetariánskou dermokosmetikou René D ́essay.

Kosmetická společnost René D ́essay srl byla založena v roce 1989 v italské Bologni skupinou vybraných profesionálů se znalostmi v oblasti biologie, chemie, fyziky a farmakologie.

Společnost má vlastní laboratoře, kde vyrábí kosmetické přípravky a kosmetické přístroje a velice přísně dodržuje přípravu vývoje jednotlivých produktů. K výrobě používá primární surovinové zdroje té nejvyšší kvality. Použité aktivní látky a jednotlivé suroviny včetně minerálních složek jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Přípravky neobsahují parfemace, které by mohly způsobit alergie, jsou bez chemické konzervace, bez vosků, neobsahují výtažky z geneticky modifikovaných organismů, neobsahují ropné deriváty ani syntetická barviva a jsou mikrobiologicky kontrolované. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

Společnost René D ́essay srl vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU.

Dermokosmetické přípravky René D ́essay respektují přirozené vlastnosti kůže, její pH, kvalitu hydrolipidového kožního filmu i mikrobiální kulturu na jejím povrchu. Dermokosmetické přípravky tedy nenarušují přirozené potřeby pleti. Používané aktivní látky jsou převážně rostlinného původu a ve vynikající kvalitě.

Kosmeceutické přípravky René D ́essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Společnost René D ́essay s.r.l. je držitelem řady patentů.

Ceník služeb

cosmetics_js1cosmetics_js2

Bestseller

Ultrazvukové čištění pleti + úpravaobočí včetně barvení - 699,-. Nyní sleva přes Slevomat, cena 399,-

Nabídka rekvalifikačních kurzů

Učební plán je vyučován formou - teoretickou, praktickou a individuální. Během kurzu budete provádět ošetření na zákaznících, během výuky budete vedeni kvalifikovanou lektorkou. Po ukončení kurzu a úspěšném vykonání závěrečné zkoušky budete připraveny k zahájení své činnosti - dostanete osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT. Spolupracujeme s pracovními úřady.

Termíny rekvalifikací: Nepřetržitě celý rok, výuka Po - Pá od 9:30 - 15:30 nebo individuálně, v ceně kurzu jsou zahrnuty skripta i používaný materiál.

Celkový rozsah kurzu: 300 hodin - 2 měsíce.
Cena: 11 500,– DPH
Víkendové kurzy: 15000,– DPH

Kontakty

  • Jana Šulová, tel. +420 737 544 174

Studio Ally, Lidická 25, Brno 602 00, IČO: 723 062 71
Odpovědný vedoucí: Jana Šulová

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!

© 2009 - 2011